SPARITUAL GOLD - NOVINKA, KTERÁ POHNE SVĚTEM

Už nějakou dobu okukuji značku SpaRitual. Neustále jsem přemýšlela, který z laků bude můj PRVNÍ. Těžký výběr Vám povím. Pokud bych vybrala špatný (rozuměj - tekutější, míň krycí atp.) tak bych byla zklamaná. No, naštěstí jsem hned napoprvé trefila přesně kam jsem chtěla, a tak zájem o tuto značku značně stoupl. A to tak, že jsem doma prohlásila, že žádný laky nebudu kupovat, protože je nepotřebuji - budu šetřit a kupovat jen ty od SpaRitualu, protože mě tato značka překvapila. Za hodně peněz, hodně muziky - a to každá přeci chceme. 

Nedávno mi přistála v mailu zpráva s letošní revoluční novinkou.

Laky na nehty, které nahradí gellaky ! 

FLEXI LAKY GOLD:

 • nahrazují gellaky
 • neničí nehty
 • laky Gold schnou do 8 minut
 • vydrží 3-4 týdny
 • pro zdravější nehty bez UV lampy a Acetonu
 • dvoufázový Flexi lak Gold odlakujete tak snadno jako obyčejný lak odlakují se odlakovačem SpaRitual
 • prozatím na výběr z 23 odstínů (některé jsou ze stálé kolekce)


 A jaké budou odstíny ?? Jsou tak super, že je těžký si jich vybrat jen pár, nebo dokonce jen jeden :D Já chci především ty světlejší odstíny, poslední dobou mě tmavší barvy moc nebaví. Ale tak, až je uvidím na živo, tak se rozhodnu třeba jinak ... 

6 komentářů:

 1. Tyhle gold laky od Sparitual mne zaujaly, ale jak znám Sparitual, tak to bude docela palba. Každopádně ta mega výdrž by za vyšší cenu stála a určitě se na ně mrknu.

  Maru Giveaway

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, laky jsou dražší ... ale to i laky od Essie, Alessandro, Mavala aj. ... a musím říct, že sice mám zatím jen jeden, ale i to stačilo k tomu, aby ve mě tato značka vzbuzovala větší a větší zájem =)

   Vymazat
  2. no, Essie bych tedy neporovnávala :-) To je složením tragikomedie :-)

   Vymazat
  3. No tak ono moc značek, které mají složení naprosto v pořádku je pramálo ... :D Hodil by se mi nějakej článek, kde by bylo naspaný, co by správný lak ve složení neměl obsahovat :)

   Vymazat
 2. Odpovědi
  1. Já doufám že ano. V květnu by měly být v prodeji =)

   Vymazat

Vaše komentáře čtu ráda a pokud to není zbytečné, tak samozřejmě odpovím ;)

 
FREE BLOGGER TEMPLATE BY DESIGNER BLOGS