MŮJ AKTUÁLNÍ MAKE-UP

Už dlouho odkládám recenzi na RIMMEL LASTING FINISH 25HR NUDE v odstínu 010 light porcelain. 
Tak se k němu vyjádřím dnes. Není to totiž žádná bomba, která by potřebovala vlastní článek.

Kupovala jsem ho někdy před Vánoci, když byly slevy a vyšel mě na cca 90,- Kč v DMku. Rovnou jsem sáhla po 010 protože 100 je pro mě vždy na hraně. No a není přece problém, makeup kdykoliv ztmavit, že jo. Obráceně to nejde.


Balení je jednoduché - prostě tuba. Žádné sklo, žádná pumpička ...


Ač se to někomu zdá světlé, věřte mi, že se krásně přizpůsobí :)


KONZISTENCE: jemná, středně krycí, chvíli trvá než se "přicucne k pleti"

APLIKACE: se štětcem dělá čáry, a jaký ... nejlépe mi to šlo prsty. 

S BÁZÍ? Ano ! Já jsem pod něj použila bázi SATIN od Dermacolu, a to vám tak hezky po obličeji klouzalo, jedna báseň. Žádné čáry či šmouhy ... dokonalý prostě.

VÝDRŽ: bohužel, 25 hodin ten makeup fakt nevydrží ... fakt ne. Proč mají potřebu nám nalhávat, nepochopím. Mnohem víc by mě potěšilo, kdyby na to napsali 6 hodin a ono to opravdu těch 6 hodin vydrželo ! 

VERDIKT: když vezmu v potaz ostatní drogérkové makeupy, tak ANO. Pokud ho porovnám s BBčky od Skin79, tak NE. ... je to jen o preferencích ...Druhý zástupce drogérkových make-upů je FLAWLESS SKIN FOUNDATION od GABRIELLA SALVETE. Mám nejsvětlejší odstín 01 light. Tento make-up jsem si nekoupila, dostala jsem ho od Leničky, za čož jí tímto velice děkuji ! <3

Co mi na make-upu vadilo hned první den, byla parfemace. Tedy ani ne tak parfemace, jako smrad. Ten make-up mi první den hrozně smrděl, až jsem si říkala, jestli není zkažený. No nebyl. Ale asi je to jen takové chvilkové, druhý den jsem tu parfemaci už ani nevnímala, takže OK - použitelný to bude.KONZISTENCE: lehce krycí make-up, trošku lepivý a mám pocit, že i ucpává póry, protože mi vždy večer vyskáčou kolem nosu pupínky

APLIKACE: aplikuji štětcem, protože ta lepivá konzistence mi dělá husí kůži :D

S BÁZÍ ? Nezkoušela jsem, ale už tak je to takové lepivé, takže se to k pleti přicucá samo

VÝDRŽ: neflekatí, ale mějte na obličeji celý den lepidlo ... :\ 

VERDIKT: když ho namíchám s Rimmelem, tak OK, ale samotný make-up mě docela zklamal. Ano, používám ho, protože když se smíchá, tak se s ním fajn pracuje. Znovu si ho ale rozhodně nekoupím.


Gabriella Salvete                |              Rimmel


2 komentáře:

  1. Mám ten Rimmelácký a jsem s ním dost spokojená, ale jak píšeš, BBčka od Skin79 nebo Misshy mi vyhovují daleko víc :)

    OdpovědětVymazat
  2. Vyzkoušela jsem zatím jen ten Rimmel, no není špatný za těch 90 Kč, ale víc mi sedí asijské bbčka. Ale co mi na tom makeupu vadí opravdu hodně je ten chemický zápach, cítím z něj lepidlo nebo něco podobného.

    Maru Giveaway

    OdpovědětVymazat

Vaše komentáře čtu ráda a pokud to není zbytečné, tak samozřejmě odpovím ;)

 
FREE BLOGGER TEMPLATE BY DESIGNER BLOGS