[ NEW IN ] JORDANA = 50 % SLEVY

Minulý týden jsem si všimla výprodeje kosmetiky Jordana ... chvíli jsem přemýšlela jestli do toho jít nebo ne. Nakonec jsem si řekla, že s laky na nehty jsem spokojená, tak zkusím i něco jiné.
Chvíli jsem vybírala ... něco pro sebe, něco pro přítelovu mamku k narozeninám (to zde nebudu ukazovat) ... Nakonec jsem si toho moc nevzala :)


Matné laky z limitované edice Moonlit

Odstíny Galaxy green a Moonbeam mauve
Oba laky jsou opravdu krásně matné. Schnutí je bleskové. Krytí ve dvou vrstvách.
Hodně jsem přemýšlela jestli mám vzít všechny odstíny nebo jen tyhle dva ... došlo mi, že bych je použila jednou, dvakrát a tak jsem je nebrala všechny :)


Texturový lak z limitované edice podzim / zima

Odstín Classic Plum
Hned první co musím zmínit, tak je odstín. Podle e-shopu jsem čekala, že to bude víc růžové .. ale tohle je čistá fialová a neodpovídá to barvě u produktu ... což je škoda, protože na tu barvu jsem se těšila. Ale vem to čert, ta barva není tak úplně špatná =)
Lak je texturový - pískový. Schnutí je opět rychlé, krytí ve dvou vrstvách =)


Krémové oční stíny

Odstín Purple twinkle

Tyhle stíny vypadají peckově a mohly by být super, ale bohužel se tak nestalo. Čekala jsem, že se budou dát nosit samostatně nebo jako báze pod jiné oční stíny. No, zklamu vás ... 
Zkoušela jsem to aplikovat jako bázi pod stíny - po ani ne hodině jsem je měla slité v ohybu ...
Řekla jsem si, že fajn ... tak to zkusím jako topper ... no, to odpadlo stejně.
Stíny jsou docela mastné a prostě mě nevydrží. Jediné stíny, které mi slouží jako báze a strčím za ně ruku do ohně jsou ColorTattoo. Tyhle stíny se tomu ani nepřiblížily. Škoda.
Odstín je krásnej, efekt také, ale bohužel nevydrží ... pro mě jsou nenositelné :(Barevné oční linky


Obě linky hlásají WATERPROOF, ale micelárka je sundala hned na druhé přejetí ... To pro mě není waterproof. Takže už tady produkty zklamaly.
Schnutí linek je docela dlouhé a při čekání jsem omylem mrkla a mohla jsem začít znova, protože tam kam se to obstisklo tak už to zůstalo.
Krytí je u modré linky naprosto v pohodě, ale fialová ColorEnvy je prostě průhledná - a to jsem si říkala, že podle názvu to bude prostě bomba ... a žádná bomba se neděla.Matná rtěnka Modern Matte - Matte it girl

Tohle je jediný produkt, který nebyl ve slevě, ale prostě jsem ji chtěla. A nakonec je to produkt ze kterého jsem nejvíce nadšená a skáču 10 metrů vysoko (kdybych mohla).
Jediný neduh má - parfemace ... za mě nic moc ... naštěstí po chvíli "vyčuchne", tak jsem jí to prominula. A víte proč? Protože je dokonalá - hlavně co se týče výdrže. Dala jsem si ji na rty ... jeli jsme na nákup ... a pak cca za hodinku jsme měli oběd - svíčkovou. Po obědě jsem šla zkontrolovat, jestli utekla nebo ne ... Normálně ... zůstala tam skoro všechna ! Maličko se vytratila ve středu, ale ne tak, aby vám zůstala "kontura" kolem rtů. A takhle dobře mi nedrží žádná rtěnka z drogerie ... Možná ty ultra Dermacol, ale ty jsou na rtech tak hnusný, že jsem na ně ani recenzi ještě nenapsala.
Ale tahle? To je bomba a URČITĚ budu chtít další odstíny.
Rtěnka není úplně matná, ale já jí to prominu. Bohužel, ani otěru odolná ... ale pokud ji necháte v klidu několik minut, tak ke rtům krásně přilne a nemusíte se bát dát někomu lehkou pusu. Otisky dělá minimálně.Lesk na rty Watershine - Grape tini

Řeknu vám ... jestli se mi z něčeho někdy zvedl kufr, tak to je tenhle lesk. Mám takový zvyk, nebo tik ... prostě ke všemu čuchám. No a tak jsem tenhle lesk rozbalila a že si čuchnu. Mě se tak natáhlo, že jsem myslela, že půjdu vyhodit oběd ... Ale zvládla jsem to. Dokonce jsem to riskla a dala na rty. Myslela jsem si, že to vyčuchne jako u té předchozí. Vydržela jsem to asi půl minuty, ale to jsem měla oběd už v krku ... musela jsem to ihned odlíčit, protože tohle je takovej hnus .... že ikdyby ta barva a samotnej lesk byly sebelepší, tak prostě přes ten smrad se nepřenesu.
Ale tak, viděla jsem pár slečen / paní, které ho používají a voní jim ... Třeba su divná jen já ... :D
Výdrž na rtech nezhodnotím, ale hádám že to nebude dlouhotrvající ... je to docela mazlavé, ale nelepivé. 
Za mě, tento produkt fakt ne ... ta parfemace mě málem porazila.Ve finále jsem ale s nákupem spokojená. Laky jsou super, tam nemám co vytknout ... ten objem a ta cena ... prostě bomba. A matná rtěnka ? Jdu do dalších barev, je bombastická.
Leskům na rty se vyhnu obloukem ... chtěla jsem ho ze zvědavosti zkusit ... ale děkuji, už ne :D

A co vy? Máte něco od Jordany ? Zkoušeli jste tužky a třeba make-upy ? A co parfemace? 

2 komentáře:

  1. Něco od Jordany mám. Myslím, že stíny, tvářenky jsem měla. Je to fajn značka. Jo vidíš, tužky na rty mám. Nějak mi parfemace nevadí. Netuším jak voní ta tvoje rtěnka.

    OdpovědětVymazat
  2. Zaujali mě rtěnky a oční linky :)

    http://style-and-smile15.blogspot.co.uk/

    OdpovědětVymazat

Vaše komentáře čtu ráda a pokud to není zbytečné, tak samozřejmě odpovím ;)

 
FREE BLOGGER TEMPLATE BY DESIGNER BLOGS