[ RECENZE ] RIMMEL 080 ONE OF A KIND

Dlouho jsem hledala rtěnku, která by byla dost dobrá. Pokaždé to bylo moc růžové, moc červené, moc oranžové ... ale ne to co chci já. Až jsem jednou u Lou z GTL zpozorovala krásnou barvičku a rozhodla se, že to je přesně to co potřebuji. Jenže to bych nebyla já abych pořád na něco nečekala a nezkoumala to. Zjistila jsem, že to je tak trošku chameleon a chová se pokaždé trošičku jinak. Jednou je víc růžová, pak víc fialová a pak tmavší. Ale pořád krásná a dokonalá.
Tak jsem ji šla v úterý koupit. Bohužel, doma jsem zjistila, že je uvnitř jiný odstín (zmínila jsem to v minulém článku a je tam i fotka). Tak jsem ji byla včera vyměnit a konečně je moje.

Je krásná, ne moc řvavá ale ani nudná. Prostě rtěnka na každý den.
Má takovou specifickou vůni, ale nedokážu ji popsat. Jediné co můžu říct je, že nesmrdí =)

Kryje krásně a moc nevysušuje, resp. zatím jsem nepozorovala, že by nějak víc dehydratovala rty. Výdrž zatím ozkoušenou nemám pořádně. Včera jsem byla asi hodinku v hospodě a to už jsem ji před tím na sobě měla asi hodinu a půl. Poté jsem ji ještě měla tak hodinu ... takže 3 hodiny zvládla krásně i s pitím nápojů (jeden ze sklenice, druhý s brčkem), takže s tímto jsem naprosto spokojená.
Horší to je u jídla.
Dnes jsme se byli podívat na veterány a já jsem byla už natěšená na párek v rohlíku, tak jsem slupla dva. No a rtěnka nikde. Takže odolná vůči jídlu moc nebude, ale myslím, že žádná rtěnka není tak dokonalá aby to zvládla bez újmy.Rty bez rtěnky, suché jak sahara i přes veškeré snahy je hydratovat.RIMMEL 080 ONE OF A KIND

8 komentářů:

 1. Naozaj krásny odtieň!

  http://margifashion.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 2. Tak to je mega parádní odstín! :))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vždy než něco koupím tak dlouho přemýšlím. Jednou jsem dokonce tak dlouho přemýšlela, až prostě přestali daný produkt vyrábět :D
   Asi bych na sebe byla naštvaná, kdybych propásla další kus takto. Naštěstí má Rimmel ještě tu novou řadu - Moisture Renew, kde je odstín Vintage Pink a je tomuto podobný =)

   Vymazat
 3. Taky mám rtěnku od Rimmelu a jsem s ní spokojená a tohle je fakt pěkná barva
  http://oreoobsessionbeautyworld.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mám od nich ještě Cutting Edge a to je prostě dokonalá barvička, leč trošku nepraktická =)

   Vymazat
 4. Rtěnky z téhle řady miluji a tuhle ještě nemám, vypadá nádherně! :)
  Děkuji za tip a tuhle krásku si ještě skočím koupit ! <3

  OdpovědětVymazat
 5. Tuhle rtěnku prostě miluju, je dokonalá :)

  OdpovědětVymazat

Vaše komentáře čtu ráda a pokud to není zbytečné, tak samozřejmě odpovím ;)

 
FREE BLOGGER TEMPLATE BY DESIGNER BLOGS