Óda na fialovou

I tak se dá nazvat moje vybavenost co se týče laků na nehty. Můj šuplík je plný laků od Essence a nedávno k nim přibyly i tyto podstatně kvalitnější laky. První a můj nejoblíbenější je od Rimmel London, Lycra PRO v odstínu 412 CHIC CHERRY. Tento lak má velký štěteček, tvarovaný podle nehtu. Rimmel slibuje výdrž 10 dní, což skoro splňuje. Za podmínek, kdy dotyčná nic nedělá (nevaří atd.), lak vydrží i slibovanou dobu, což je ohromné. Laky od Essence se totiž kolikrát i druhý den začnou na bocích odlupovat a tak je nutné nehty odlakovat a dát lak znovu, nebo jiný. Myslím, že při ceně 29.90,- to ale nikomu nevadí =D
RL mám z Rossmanu. Ono se vyplatí se prohrábnout v těch zlevněných věcech =) Našla jsem tam spoustu věcí a některé ani nebyly použité (většinou je ve stínech a pěnových MU ťápnuto), ale největší radost mi udělal prostě tenhle lak =) 19.90,- nekup to! 
Velkou výhodou těch dražších laků jsou kuličky na promíchání, které se prostě přestaly do laků dávat (před nějakými 10 lety tam byly vždy), takže nehrozí že se lak srazí (což se mi párkrát stalo u jiných).
RL 412 CHIC CHERRY
Dalším lakem za úžasných 19.90,- je NYC v odstínu 250 Midnight Amethyst. Barva je pěkná, ale podle mě moc řídká, protože i u druhé vrstvy je lak stále lehce průhledný narozdíl od Rimmelu, který je v druhé vrstvě až moc tmavý. Štěteček NYC je obyčejný - tenký, kulatý a možná zbytečně dlouhý.
NYC 250 Midnight Amethyst

1. vrstva laku
250 Midnight Amethyst | Uprostřed 412 CHIC CHERRY

2. vrstva laku


Porovnání laků

Hodnocení? Rozhodně bych si raději koupila laky od Rimmelu. Cenově vyjdou stejně. Pokud ale Rimmel nebude mít požadovaný odstín, nákupem u NYC neprohloupíte ;) Sice nevydrží ani 5 dnů ze slibovaných 7, ale barvičky má přece hezký :D

Rimmel 10/10 ~ NYC 5/10


2 komentáře:

 1. Lycra PRO laky mám ráda, zdají se mi jako nejlepší volba v drogerii, pokud člověk shání lak.
  A za dvacku? Aleluja! :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Občas v Rossmanu se v tom zlevněným stojánku objeví poklady ^_^

   Vymazat

Vaše komentáře čtu ráda a pokud to není zbytečné, tak samozřejmě odpovím ;)

 
FREE BLOGGER TEMPLATE BY DESIGNER BLOGS