NA SKOK ZA KRÁSOU DO LETŇAN

Návštěvu letošního veletrhu v Letňanech jsem měla naplánovanou už od zimy. Navíc mi Lenička zařídila vstup zadarmo, o důvod víc se tam rozšoupnout. Bohužel realita byla jiná ... Přijeli jsme na místo, přítel se divil, že za parking na poli chtějí 150,- Kč ... tak říkám dobrý no, tak aspoň ten vstup bude zadarmo.
Přijdeme ke kase č. 1 a říkám paní, že tam mám schované lístky ... baba to prohledává a nenachází, tak říkám, že to je od SpaRitualu ... a nic, měla tam jen 3 obálky (Lenka tam nesla 4) a prostě tu moji tam neměla. Očividně to dala někomu jinému a ušetřila mu necelý 3stovky ... 

Co se týče lidí, je to tam docela hustý. Neberte si nic cennýho. Nový botičky mi pošlapali, Obag mi odřeli, protože proč říkat "Sdovolením" když můžu někomu jen jebnout do zad / kabelky / kamkoliv .... Takže prostě neslušnost na každým rohu!!! A když vám někdo dupne na nohu? Myslíte že se omluví? Ne, ještě tupě čumí, že jako co tam zavazím. 

Co se týče stánků, docela mě tam zaujaly určité stánky, třeba jako YES CHIPS, Matcha Tea ... ale nenakoupila jsem nic, protože nějak nebyla nálada.

Já si šla za svým - utratit peníze u SpaRitualu. A že jsem tam nechala docela dost :D :D Doplnila jsem zásobu odlakovače, koupila pilníky, ředidlo na laky a laky - jen z limitek :D 2 za plnou cenu a 4 výprodejové po 180,- Kč

Další zastávka byla u Bomb Cosmetics, kde jsem koupila pár drobností.
A poslední zastávka byla u Kallos. Tam vás musím upozornit na dlouhé čekání, protože lidi to neberou po jednom kuse :D Já čekala druhá ve frontě. To si řeknete, že to bude rychlý. PRDLAJS! Minimálně 20 minut jsem čekala, protože paní předemnou každou věc zkoumala na co je atp. Takže prostě počítejte s tím, že to potrvá. Ale ceny mají fajn. Litrový šampon za pade, litr masky za 60,- Kč.

Kolem stánku Milani/Jordana jsem jen zběžně proběhla, protože měli jen Jordanu ... Milani sortiment jsem asi nějak přehlédla.


5 komentářů:

 1. Já jsem bohužel nějak nepostřehla datum veletrhu a mohla jsem tam jet. :( škoda
  SimonetaBlog

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. http://www.worldofbeauty.cz/

   Další bude v září, je to pravidelně po půl roce :) :) :)

   Vymazat
 2. Odpovědi
  1. Já asi zas za rok :D Utratila jsem moc peněz a už budeme stavět domeček, tak se musím krotit :D

   Vymazat
 3. Sociální obchodování spočívá v otevření trhů pro každého. Na eToro se můžete spojit, obchodvat a sdílet znalosti s miliony obchodníků a investorů. Navíc můžete kopírovat obchodní rozhodnutí obchodníků, kteří odpovídají vaší strategii. Registrujte se nyní a získejte chytřejší obchodní rozhodnutí využitím rozumu našich obchodníků s nejlepšími výsledky.

  Kolektivní rozum Obchodníci, kteří využívají eToro's CopyTrader™, mají o 60 % větší šance na výhru

  Otevřené obchody na eToro - 227,651,647

  OdpovědětVymazat

Vaše komentáře čtu ráda a pokud to není zbytečné, tak samozřejmě odpovím ;)

 
FREE BLOGGER TEMPLATE BY DESIGNER BLOGS