[ RECENZE ] BOURJOIS SO LAQUE! PODRUHÉ

Minule jsem vám ukázala krásně červený lak a nyní si dáme zase něco neutrálního ne? :)
Ze dvou nude odstínů které tu od Bourjois mám jsem vybrala ten světlejší a růžovější.Jedná se o odstín 13 Tombée a pink. Na fotkách se tváří trošku jinak než ve skutečnosti, ale to připisuji zhoršeným světelným podmínkám. Už asi 3 dny je zataženo a já potřebovala vyfotit lak než se začne loupat (což nastane každou chvílí) a tak jsem ho blýskla na rychlo dopoledne. 

Barva je ve skutečnosti méně oranžová (na nehtech vypadá tmavší než v lahvičce dokonce).

Díky lehce narůžovělému odstínu lak není tolik nude jak bych si představovala (vím o lidech kterým to přijde nude až moc :D) ale pořád se řadí mezi ty velmi nenapádné naháče =)


Výdrž laku je stejná jako u konkurence. Pokud ale použijete správnou péči (base a top coat) tak vám lak opravdu může vydržet slibovaných 10 dní!

Na fotkách vidíte nehty z dnešního rána (pondělí) a lak jsem aplikovala ve středu večer. Takže i s dnešním dnem to je celých 5 dní výdrže ! Nicméně jak mi nehty rostou tak už to není pěkné a je potřeba lak dát dolů.

Na fotkách můžete vidět mírně ošoupané okraje - celý víkend a tak celkově, pořád něco dělám, takže ošoupání je úplně běžná věc. Spíš se divím, že po 5 dnech to není tak hrozné jak jsem byla doteď zvyklá.

Musím říct že jsem si tento lak zamilovala a bude jeden z mých nejoblíbenějších.

 

MOJI ZACHRÁNCI

Díky nim mi lak vydržel opravdu dlouho a mohu potvrdit, že opravdu něco dělají. Díky nim mi lak vydržel na nehtech jako nový celých 5 dní ! O tom se mi mohlo dříve jen zdát.
ZMÍNĚNÉ PRODUKTY:

BOURJOIS OH SO LAQUE 13 TOMBÉE A PINK [ VÝHRA U BOURJOIS = DÁREK ]
SPARITUAL NUTRI-THICK [ 250,- KČ ]
SALLY HANSEN INSTA DRI [ DÁREK ]

2 komentáře:

 1. :O Krásný odstín!! :-))))

  Měj se hezky,
  http://skills-of-art.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 2. Barva je to nádherná :))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat

Vaše komentáře čtu ráda a pokud to není zbytečné, tak samozřejmě odpovím ;)

 
FREE BLOGGER TEMPLATE BY DESIGNER BLOGS