KOSMETIKA PUPA - JAK JSEM ODOLALA !

Dnes nás pustili ze školy dřív a po cestě jsem se zastavila do drogerky. Ale není to obyčejná drogerie. Je to kouzelná drogerie !
V čem je jiná ? V tom, že tam prodávají Pupa, ArtDeco, Revlon a třeba i Lumene !!! A že toho maj fakt dost. A moje peněženka plesá. A nemá k tomu jen jeden jediný důvod, ale minimálně dva. A to je co říct.

Za prvé ... plno slev. A víte proč ? Protože tam nikdo nechodí a tak se všecko pomalu kazí. Ale trvanlivost je kolikrát až do roku 2015 a stejně je to zlevněné.

Za druhé - prostě jsem si nic nekoupila. Blíží se Vánoce, já se těším co dostanu a peníze rozfofruji po Vánocích.

Ale strašně mě zaujala ta Pupa, se kterou jsem se ještě nikde osobně nesetkala.

Docela se mi zalíbily stíny EYE DESIGNER, které už jsou asi hodně staré, protože ani na internetu jsem toho moc nenašla.

Fungují tak, že tou houbičkou stín přejedete a máte jakoby ombre ... tak nějak jsem to pochopila.
Původní cena 440,- Kč v akci za 220,- Kč ... nabídka lákavá. Balení krásné, stříbrné, s velkým zrcátkem ... ale nezískalo si mě to. Odstín se mi líbil 03. Barvy vypadaly krásně a hooodně barvily, ale prostě to balení, kdy ten plastík čouhá z balení a trčí ... to mě vadilo.Pak se mi zalíbily stíny - takový ty galaxy stíny. Fakt moc dobrá pigmentace. Ale odolala jsem.
Sleva byla taky 50%, a to 160,- Kč z 320,- Kč.
Pupa Luminys Baked Eyeshadow


Celkově mě kosmetika Pupa velice zaujala. I sleva 50% ... ale odolala jsem ! Po Vánocích už si tam ale asi pro nějaký ten galaxy stín skočím, protože ty barvičky jsou vážně super.

4 komentáře:

 1. Odpovědi
  1. Jsou fakt boží a hoooodně jsem váhala jestli si je mám vzít ! :D

   Vymazat
 2. Kde je ta kouzelná drogerie, prosím? :) Od Pupy jsem si ze Slovenska přivezla rtěnku, ale lákaly mě právě i ty stíny..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tady u nás v Čáslavi

   http://www.zivefirmy.cz/reznickova-ingrid_f1119324

   Vymazat

Vaše komentáře čtu ráda a pokud to není zbytečné, tak samozřejmě odpovím ;)

 
FREE BLOGGER TEMPLATE BY DESIGNER BLOGS